- SNO: #40619

درباره ما
«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

امروز جمعه 4 خرداد 1397

درباره ما

لاندا الکترونیک با تشکر از ورود شما به این سایت مقدم شما را گرامی داشته و نگاهی کوتاه به پیشرفت خود در کنار شما عزیزان می پردازد. لاندا الکترونیک پیشرفت کشور عزیزمان ایران را در گروی علم و استفاده بهینه از آن علم را در صنعت می بیند.از مهمترین این علم،علوم الکترونیک و مکانیک و کامپیوتر می باشد که شکل گرفته شده از آن مکاترونیک و رباتیک است. نیاز کشور به داشتن متخصصین در این زمینه روز به روز افزایش می یابد و گسترش و رشد این علوم بدون ابزار و قطعات مورد نیاز امکان پذیر نیست لذا در چنین فضایی لاندا الکترونیک در زمینه واردات توزیع قطعات الکترونیکی و همچنین به عنوان اولین و بزرگترین تامین کننده قطعات روباتیک و زیر مجموعه های آن که شامل انواع

قدم در عرصه آموزش و پیشبرد اهداف روباتیک در کشور عزیزمان نموده است .لاندا الکترونیک برای رسیدن به این هدف ضمن بررسی دقیق نیازها و برنامه های آموزشی روباتیک در جهان اقدام به گزینش و جمع آوری اطلاعات و مناسبترین مجموعه ها در این زمینه نموده است. لاندا الکترونیک با توجه به نیاز کشور در راستای علم و صنعت سعی به وارد کردن اجناس به داخل میهن عزیزمان داشته و دارد .

لاندا الکترونیک از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه واردات و پخش کلیه قطعات الکترونیک ، الکترونیک صنعتی ، در جهت فعالیت روباتیک آغاز نموده و بعد از مطالعات مقدماتی و پیش بینی نیاز حرکت کشور سمت روباتیک گام های بعدی خود را به این مسئله برداشته است. بعد از سال 1381 بخشی از فعالیت های لاندا الکترونیک در این زمینه متمرکز شده و تولید قطعات مخصوص روبات همچون چرخ های متنوع و وارد کردن اقلام مورد نیاز در این راسته را در دستور کار خود قرار داده است .

. در راستای این اهداف لاندا الکترونیک که یکی از بزرگترین بورس موتور های مورد نیاز کشور بوده و هست و از نیازهای صنعتی و روباتیکی غافل نبوده و واردات از کارخانه های معتبری چون بوهلر آلمان.فال هابر . مکسون سوئیس . و نمایندگی انحصاری ژنگ و مونز چین و. جی دبلیو اس تایوان را دارد. با توجه به بازار کنونی الکترونیک و رباتیکی که با کمبود اطلاعات در بخش خودش مواجه است لاندا الکترونیک مشتریان خودرا تنها نگذاشته وبا استفاده از نیروهای متخصص در مجموعه خود مشاوره وراهنمایی را یکی از راههای رضایت وتامین نیاز مشتری یافته است .با توجه به همه تلاشهای صورت گرفته لاندا الکترونیک خودرا در آغاز این را می بیند وبا امید به خداوند حرکت خود را در این زمینه با شور اشتیاق بیشتری ادامه خواهد داد.Representation

Copyright © 2011 Landa Ariya Electronic Inc. All rights reserved.

بهترین وضوح در مرورگرهای فایرفاکس، کروم و IE9+